Taastujale

Taastumine on võimalik ja kaasatus on reaalsus.

Töötame inimestega, kelle võime hallata oma igapäevategevusi ja elu kogukonnas on mõjutanud vaimse tervise probleemid. Tähelepanu keskmes on inimese tugevused, väärtused ja valdkonnad, milles inimene toetust vajab, mitte psüühikahäire. 

Vaimse tervise probleemidest taastuja on iseenda taastumise ekspert. Taastumine on sügavalt isiklik ja ainulaadne teekond. Taastumine on viis elada rahuldustpakkuvalt ja omalt poolt panustades isegi siis, kui haigus seab piiranguid. See on võimalus leida  lootus, näha võimalusi ning  saavutada kontroll oma elu ja heaolu üle.

Me aitame Sul hinnata oma tugevusi ja parandada:

  • igapäevaseid oskusi
  • eneseabi oskusi vaimse tervise tasakaalu hoidmiseks
  • sotsiaalseid ja suhtlemisoskusi
  • eluaseme, hariduse ja tööhõivega seonduvat.

Pakume laia valikut kursusi sõbralikus ja külalislahkes keskkonnas üle Eesti. Meie kursused on erineva pikkusega, poolest päevast kuni nädalani. Kõik meie kursused on taastumisele keskendunud. Nende eesmärk on suurendada Sinu teadmisi ja oskusi taastumise ja enesejuhtimise valdkonnas, et taastada vaimset tervist ja heaolu. Kursused on arendatud ja viiakse ellu kutseliste ja kogemusnõustajate koostöös.

Oled väga teretulnud küsima infot ja registreeruma meie kursustele kui oled õigustatud kasutama riiklikku rehabilitatsiooniteenust. Oleme sõlminud Sotsiaalkindlustusametiga rehabilitatsiooniteenuse osutamise lepingu. Pakume koolitust ja tuge ka omastehooldajatele ning toetame teenustega seostamisel. Vajadusel pakume individuaalset nõustamist ja toetust.

Registreerumiseks helista palun meie teenuste koordinaatorile 55 511 891, et broneerida aeg kursustega tutvumiseks. Kursuste esmane tutvustus kestab kuni 1 tund ja see on Sinu võimalus valida oma kursus. Kogemusnõustaja aitab Sul valikuid teha.

Loe täpsemalt taastumiskursuse kohta siit.

Taastujate nõukoja poolt sõnastatud teenuse kasutaja õiguste Hartaga saab tutvuda siin.  Kui eelistad vaadata videolugu, siis seda saad teha siin. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.